KOSZYK JEST
PUSTY

+48 12 341 69 57

sklep@mirolesfoyers.com

Aktualności

lut28

Grille gazowe - logiczna alternatywa dla miasta Krakowa

UWAGA, DOTYCZY TYLKO MIASTA KRAKOWA!!!
Jeżeli posiadasz stacjonarny grill węglowy w swoim lokalu gastronomicznym lub ogrodzie to  wymień go na grill gazowy,  który nie jest objety zakazem stosowania paliw stałych na terenie miasta Krakowa od 01.09.2019 zgodnie z Uchwałą Sejmiku Małopolskiego!!!
lut  28
Więcej
kwi04

Kominki spełniające wymogi Ekoprojektu

Wyśrubowane przepisy unijne odnoszące się do emisji spalin pieców, kominków i innych urządzeń energetycznych wejdą w życie w 2022 r. Jednak już teraz w naszej ofercie są dostępne kominki, które spełniają najsurowsze wymagania środowiskowe.

 
kwi  04
Więcej
lut24
Kominki Miro Les Foyers

Sklep internetowy Miro Les Foyers-portale marmurowe, kominki gazowe Ortal, piece wolnostojące, wkłady grzewcze, grille gazowe i tradycyjne,akcesoria kominkowe

Niezmiernie miło nam jest poinformować Państwa,
że firma Kominki Miro - Les Foyers z myślą o swoich klientach otworzyła nowy sklep internetowy, w którym znajdą Państwo wszystko to, co jest potrzebne do zrealizowania marzeń o swoim własnym i niepowtarzalnym kominku.
Nasz sklep oferuje produkty najwyższej jakości, najlepszych marek i producentów takich jak:  ARKIANE, TURBO FONTE, GODIN, ROMOTOP, HARK, BEF, HAJDUK, KRATKI, DOVRE i wiele, wiele innych. Oferujemy również kominki gazowe firmy ORTAL, jednej z najbardziej  rozpoznawalnych marek na świecie wśród kominków gazowych. A także grille gazowe takich firm jak: ACTIVA i LANDMANN.

lut  24
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl