KOSZYK JEST
PUSTY

+48 12 341 69 57

sklep@mirolesfoyers.com

LANDMANN

Landmann

Historia firmy Landmann

Firma LANDMANN powstała w 1966 r. w miejscowości Osterholz-Scharmbeck. Na przedmieściach hanzeatyckiego miasta Brema - już od ponad 40 lat zajmujemy się problematyką grillowania. LANDMANN był pierwszym przedsiębiorstwem, które na wielką skalę wprowadziło na rynek niemiecki urządzenia do grillowania. Obecnie grillowanie jest jedną z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu. LANDMANN wykreował tym samym nowy trend, który cieszy się rosnącą popularnością we wszystkich warstwach społeczeństwa.

Po skromnych początkach LANDMANN przekształcił się w największego w Europie producenta akcesoriów do grillowania i sprzętu ogrodowego. Mimo działalności w skali międzynarodowej LANDMANN pozostał jednak wierny swoim hanzeatyckim korzeniom.

LANDMANN jest nadal w całości przedsiębiorstwem rodzinnym. Naszym najważniejszym celem w przyszłości jest dalszy zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, aby sprostać wyzwaniom odpowiedzialności społecznej wobec naszych klientów, kontrahentów i pracowników.
 
 

Od powstania w 1966 roku projektujemy i sprzedajemy z najwyższym zaangażowaniem przyjazne dla użytkownika wyroby wysokiej jakości związane z grillowaniem i ogrodnictwem.

Łączymy w naszym działaniu potrzeby naszych partnerów handlowych z życzeniami konsumentów i celami życiowymi naszych pracowników.

W ramach efektywnej sieci wykorzystujemy w skali światowej kompetencję w dziedzinie produkcji, projektowania, rozwoju i dystrybucji, kreując atrakcyjne wyroby o dobrym stosunku ceny do jakości na korzyść naszych klientów.

Nasze produkty znaleźć można w sklepach naszych partnerów handlowych z branży marketów budowlanych i ogrodniczych oraz sieci handlu artykułami spożywczymi.

 

 

 

Wartości, na których się opieramy

  • zaangażowanie
  • zrównoważony rozwój
  • ambicja
  • satysfakcja
 

Cechy, które nas charakteryzują

przywiązanie do hanzeatyckiej tradycji, solidność
uczciwość, integralność
niezawodność, budzenie zaufania
nowoczesność
profesjonalność

 

 Zapraszamy Miro Les Foers
 
layer1-background
Pusto :(
Sellingo.pl | Sklep internetowy